Методична скарбничка

НАУКОВО - МЕТОДИЧНІ ПРОЄКТИ

ОБЛАСНИЙ науково-методичний проєкт «Педагогічні стратегії розвитку самоефективної особистості в освітньому просторі Нової української школи»  (2020 – 2023 роки)

МЕТОДИЧНИЙ ПРОЄКТ МЕЖІВСЬКОЇ СТГ: «Створення в єдиному освітньому просторі Межівської селищної  територіальної громади умов для формування життєво необхідних компетенцій учасників освітнього процесу шляхом реалізації концептуальних засад реформування базової середньої освіти НУШ на інноваційній основі» (2021-2025 роки)

МЕТОДИЧНИЙ ПРОЄКТ ЗАКЛАДУ: «Реалізація концептуальних засад в період реформування базової середньої освіти НУШ на інноваційній основі в єдиному освітньому просторі Межівської селищної територіальної громади в умовах Межівського ліцею №2 Межівської селищної ради" (2021-2025 роки)

ВИХОВНА ТЕМА: «Формування патріотичних та громадянських якостей, морально-етичних принципів особистості в умовах НУШ».

Проблеми, над якими працюють ШПЦК, які витікають з проблемних тем школи:
ШПК УЧИТЕЛІВ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНОГО ЦИКЛУ: «Інноваційна діяльність вчителя в освітньому процесі: формування вміння учня самостійно здобувати потрібну інформацію, застосовувати на практиці нові знання, аналізувати їх, приймати виважені рішення».

ШПК УЧИТЕЛІВ СУСПІЛЬНО-ГУМАНІТАРНОГО ЦИКЛУ: «Формування в учнів мотивації до навчальної діяльності та саморозвитку через впровадження сучасних форм і методів Нової української школи».

ШПК УЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ: «Реалізація компетентнісного підходу у змісті початкової школи крізь призму Концепції Нової української школи».

ШПК УЧИТЕЛІВ СПОРТИВНО-ЕСТЕТИЧНОГО ЦИКЛУ: «Розвиток творчих здібностей та використання інноваційних технологій на уроках художньо-естетичного циклу та трудового навчання».

Термін реалізації проєктів: вересень 2021 року – серпень 2025 року

Методичні скарбнички вчителів
ГОРБУНОВА НЕЛЯ ВІКТОРІВНА, вчитель початкових класів, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії.
Методична проблема "Формування здоров’язберігаючих компетентностей як засіб соціалізації молодших школярів НУШ" (термін реалізації 2017-2022 роки)

ЯКОВЕНКО НАТАЛІЯ ОЛЕГІВНА, вчитель початкових класів, спеціаліст.
Методична проблема "Ігрова методика викладання предметів у початковій школі НУШ" (термін реалізації 2020-2022 роки)

ДЕНИСЕНКО ВІКТОРІЯ ЛЕОНІДІВНА, вчитель початкових класів, спеціаліст другої категорії.

СКОРИК ВІКТОРІЯ МИКОЛАЇВНА, вчитель математики та інформатики, спеціаліст першої категорії.