Правила прийому до закладу освіти

Перший раз у перший клас

ЗАПРОШУЄМО ДО НАС!

Я беру твою руку, дитино маленька,

Щиро, бережно й ніжно в долоні свої,

Поведу через казку, не бійся, рідненька,

У незвідані далі, далекі краї.

Будем разом усюди ми там мандрувати,

Перешкоди долати ми будем щодень.

Я навчу тебе мислити і рахувати,

Читати й писати, співати пісень.

Тож давай свою руку, я тобі обіцяю,

Станем друзями всі ми на довгі роки!

Оголошення!!!

Межівський ліцей №2 Межівської селищної ради

продовжує набір учнів до 1 класу Нової української школи

на 2024-2025 навчальний рік

Для написання заяви та подачі документів (копія свідоцтва про народження або документ, що посвідчує особу; копія чорнобильського посвідчення (за наявності)) звертатися в заклад освіти.

Довідки за телефоном : (05630)60-1-56

До уваги батьків

Набір до першого класу Межівського ліцею №2 Межівської селищної ради відбувається відповідно до нормативно-правової бази МОН України на безконкурсній основі, так як за чинним законодавством закладам освіти забороняється проведення конкурсів (будь-яких заходів, спрямованих на перевірку знань, умінь чи інших компетентностей дитини).

До закладу освіти приймаються діти, яким на 01.09.2024 року виповниться 6 років.

Навчання в 1-2 класах здійснюється за Типовою освітньою програмою, розробленою під керівництвом О.Я. Савченко (наказ Міністерства освіти і науки України від 08.10.2019 року №1272.

Навчання в 3-4 класах здійснюється за Типовою освітньою програмою, розробленою під керівництвом О.Я.Савченко (наказ Міністерства освіти і науки України від 08.10.2019 року №1273.

Мова викладання – українська.

Іноземні мови – англійська та німецька мови з 1-го класу (1-й клас НУШ по 2 години на тиждень, 2-4-ті класи НУШ по 3 години на тиждень).

Для учнів 1-4 класів функціонують три груп подовженого дня. Організоване безкоштовне гаряче харчування.

Для шестирічних першокласників під час офлайн навчання організовується денний сон.